Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
HB Motorsport Rally Team  Žijeme rally id133095432 id15660688 id133267464 id133270096 id133272728

Historie teamu

Před rokem 2017

Image105

Prosinec 2016
Vánoce jsou tady a s nimi přichází i vánoční dárky.  I náš tým dodržuje tradice a první dárek si dnes trochu předčasně nadělil. Je jím konečně pořádná závodní převodovka od pana Sixty :-), vybavená samosvorným diferenciálem, krátkým stálým převodem se silným zubem a těmi správnými převody. Od této změny si slibujeme výrazné zrychlení auta na RZ. S převodovkou se samosvorem jsem nikdy nejel a už se nemůžu dočkat, až to vyzkouším. Auto sice trochu ztratí na maximální rychlosti, ale to u rally není až zas tak podstatné, ale zase výrazně získá na zrychlení při rozjezdech z malých rychlostí, kterých je při závodech opravdu hodně.

No nic.... konec rozumování, budíka ráno na šestou a jdu ji tam zamontovat, abych už zítra mohl vyzkoušet, jaké to je, řídit stotřícu se samosvorem:-)
Všem pohodové svátky přeje za celý tým driver Honza

Listopad 2016
Máme hotové samolepky v rozměru 150 x 89 mm
Pokud chcete podpořit náš tým, tak máte možnost to provést zakoupením této samolepky.

samolepka vzor

VIDEO 37. SVK Rally Příbram 2016

videopribram2016_m

8.10.2016
Stotříca je již opravená a těší se na další závody. Do příštího roku ještě posílíme brzdy, vpředu chlazenými kotouči, protože auto dosahuje rychlosti až 180 km/h  a brzdy jsou velmi potřeba:-)

37.SVK Rally Příbram 2016

Rally Příbram TSM team

Komentář pilota:

Na Příbram jsme se velmi těšili a byli jsme plni očekávání,
jak bude auto fungovat po úpravách, které jsme provedli po Barumce.
Chtěli jsme trochu zrychlit a malinko jsme tomu upravili i rozpis.
Poctivě jsme natrénovali všechny RZ třemi průjezdy.
I naše servisní zázemí bylo na top úrovni, za což by jsme chtěli velmi poděkovat závodnímu týmu TMS Jirky a Dominika Brožových a všem jeho mechanikům, kteří nám zcela bezplatně poskytli celé jejich zázemí i s obytným karavanem.
O skvělé jídlo, pití a hlavně vždy o skvělou náladu se starala moje vždy usměvavá Irča, za což i jí patří velký dík. V depu jsme se fakt cítili, jak velcí kluci na těch největších závodech evropské úrovně.
Závody začaly a auto fungovalo skvěle. Z přemíry snahy jsem vyrobil dvě krizovky s výletem mimo trať, ale obě nakonec dobře dopadly. Mechanici jen museli doladit geometrii a jelo se dál. Po čtyřech rychlostních zkouškách jsme byli na pěkném 3. místě ve třídě 19 vteřin za druhou posádkou Jun- Jun na Suzuki Swift.
Začali jsme jet trochu plynuleji bez zbytečných krizovek a pomalu jsme začali umazávat náskok druhého v pořadí. Bohužel na RZ 6 nám vypadla hadice chladící soustavy a do cíle RZ jsme dojeli  jen silou vůle.
Při přehřátí motoru došlo k přidření ventilu v jeho vodítku a ventil zažil "schůzku" s pístem.
V té chvíli to vypadalo, že závod pro nás končí.
Ale máme přece  skvělé mechaniky, kteří nikdy nic nevzdávají. V servisní zóně jsme sundali hlavu, vyndali ohnutý ventil a řešili, co dál. A v tu chvíli se stal zřejmě zázrak:-) v našem servise se objevil člověk,
který se nabídl, že nám vyrobí nový ventil a jak řekl, tak udělal.
Je skvělé, že takový lidé existují a tomu pánovi bych chtěl velmi poděkovat za jeho čas a snahu v nočních hodinách.  Bohužel v té rychlosti jsem se zapomněl zeptat na jeho jméno, ale byl to opravdu borec. Vše jsme znovu složili, vyzkoušeli a vše vypadalo velmi dobře. Auto jsme předali do uzavřeného parkoviště a ráno šli opět na to. Bohužel na první ranní nedělní zkoušce se opět začaly
z motorového prostoru ozývat nezdravé zvuky, tak jsme auto raději odstavili, abychom předešli nějaké větší destrukci motoru. Tím pro nás závod skončil.
Chtěl bych poděkovat všem mechanikům za skvělou práci a nasazení (i v nočních hodinách), Liboru Kotrmonovi za podporu našeho závodění, spolujezdkyní Verče za precizně a velmi profesionálně odvedenou práci na sedadle spolujezdce, naši týmové "kuchařce" a bavičce Irče, týmu TMS a taky našemu webmastrovi Joskovi.

odjezd z Příbrami

Přípravy na 37.SVK Rally Příbram

Příprava vozu na další závod: nové přední tlumiče HP sporting

přední tlumiče HP sporting

IX. Barum Rally Zlín Historic 2016
oslava 3. místa v E1 id3mistostarrally za3mistobarumka

Postřehy pilota:
První závod v MČR HA je úspěšně za námi. Barumka pro nás byla víceméně testovací a hlavním cílem bylo dojet, protože jsme nové auto neměli pořádně kde vyzkoušet (pár jízd na letišti). Takže úkol byl splněn posádka i auto dorazili do cíle jen
s menšími šrámy (pokud se mezi to dá počítat i prokousnutý ret a uštípnutý zub co-pilota Veroniky) a navíc se nám povedlo dojet na krásném 3. místě
v naší kategorii E1. Nyní proběhne pár nezbytných úprav v nastavení vozu, aby bylo vše připraveno na další závody. ....

Nový začátek

srpen 2016
Po devíti letech jdeme znovu na to.....
nedá se bez toho žít:-)
Vracíme se na závodní tratě!
Chceme navázat na úspěchy HB Motorsport Rally Teamu z let 2003/2007, kdy jsme závodili s vozem ŠKODA 1000 MB. První představení našeho vozidla ŠKODA 130 L/A bylo na Star Rally Barum Rally Zlín Historic MČRHA 26.- 27.8.2016, kde jsme ve své kategorii E1 obsadili krásné 3. místo.
Další závod nás čeká 1.10.2016 na 37.SVK Rally Příbram

MENUoHomeoTeamoFotooNabídkaoKontakt

© 2023 HB Motorsport Rally Team

KONTAKT

Jan Bezemek
Přepeře 263
512 61 Přepeře
tel. 732 455 859

SLEDUJTE NÁS youtube

created & designed by JoskaT